Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forsby FF

Följ

Forsby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:30

      Skiljebo SK vit (hemma) F15


      11:30
    • 13:30

      Arboga Södra IF F12-13 Svart (borta) F-12


      15:30
    • 14:00

      IFK Hallsberg (borta) Dam


      16:00
    • 16:00

      Skiljebo SK F 11 Svart (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Hemmamatch Norbergs AIF F-11


      18:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F12 (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK Blå (hemma) F-13


      12:30
    • 12:15

      Iconic FC (borta) Herr


      14:15
    • 13:00

      IK Sturehov 2 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10


      16:45
    • 16:00

      IK Franke F2014 (hemma) F-14


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 6Tor
    • 10:30

      Två träningsmatcher Skiljebo SK F-12


      16:30
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F13 Blå (hemma) F-13


      12:30
    • 13:00

      Arboga Stad SK (hemma) Herr


      15:00
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Västanfors IF FK F12 Röd (borta) F-13


      11:30
    • 10:30

      Syrianska IF Kerburan F-12 (hemma) F-12


      12:30
    • 13:30

      Bortamatch Kolbäck F-11


      15:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel 9 juni Hallstahammar F-16


      15:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F14 (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F11 (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK röd (borta) F15


      12:30
    • 15:00

      Dingtuna GIF F13/14 (borta) F-13


      16:30
    • 15:30

      Bollfia F-12


      18:00
    • 16:00

      Norrstrands IF (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo SK F13 Gul (hemma) F-12


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Västerås IK F10 Rosa (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:30

      Skiljebo SK F14 Blå (borta) F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 14Fre
    • 10:00

      ÖrebroCupen F-10


      00:00
    • 18:00

      Intresseanmälan till Fotbollensdag 24/8 F-14


      19:00
    • 20:00

      Intresseanmälan Fotbollens Dag F-12


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      ÖrebroCupen F-10

    • 11:00

      Kungsör BK F12-13 Röd (borta) F-12


      13:00
    • 14:00

      Lysviks IF (borta) Dam


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      ÖrebroCupen F-10


      16:00
    • 12:00

      Skinnskattebergs SK (borta) Herr


      14:00
    • 13:30

      Skultuna IS F12-13 (hemma) F-13


      15:15
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Romfartuna GIF (hemma) F15


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Skiljebo SK F14 Vt (hemma) F-14


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      IFK Lindesberg (borta) F-09


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Hemmamatch IK Oden F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Match mot ÖSK F-09


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:30

      Bollfia! F-12


      18:00
    • 16:00

      IF Karlstad Fotboll (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Romfartuna GIF F10 Vit (borta) F-10


      18:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:15

      Västerås SK FK F12 (hemma) F-12


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Bortamatch - Gideonsberg F-11


      21:00
    • 19:00

      Matchen mot Gideonsberg F-09


      21:00
  • 25Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Sommaravslutning F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 14:00

      Hertzöga BK (borta) Dam


      16:00
  • 30Sön
    • 13:00

      Adolfsbergs IK (hemma) F-09


      15:00