Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forsby FF

Följ

Forsby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Träningsläger i Arboga F-10


      00:00
    • 11:00

      Hemmamatch F-11


      13:00
    • 13:00

      Eda IF (borta) Dam


      15:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Träningsläger i Arboga F-10


      15:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F13 (borta) F-13


      11:30
    • 11:00

      Skiljebo SK F13 Vit (hemma) F-12


      13:00
    • 13:30

      Irsta IF F13 Vit (borta) F-13


      15:00
    • 15:30

      Barkarö SK F14 1 (hemma) F-14


      17:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      Kungsör BK 2 (hemma) Herr


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:30

      Västerås BK30 (hemma) F15


      11:30
    • 12:00

      Bortamatch - Fagersta F-11


      15:00
    • 13:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Bollfia F-12


      15:00
    • 13:30

      Irsta IF 1 (hemma) F-12


      15:30
    • 14:00

      Arboga Södra IF F10-11 (hemma) F-10


      16:00
    • 15:30

      Irsta IF 2 (hemma) F-12


      17:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Arboga Södra IF F14-15 Svart (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK Röd F12/13 (hemma) F-13


      12:30
    • 12:00

      Wahlsta SK (borta) Herr


      14:00
    • 13:30

      Surahammars FK F12/13 (hemma) F-13


      15:00
    • 18:00

      Yxhults IK (borta) F-09


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F10 F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      IK Franke F2010/2011 (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Hemmamatch Romfortuna F-11


      13:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Skultuna IS F12-13 (borta) F-12


      12:00
    • 12:00

      Unga Kungsör FC (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      Syrianska IF Kerburan F13/14 (borta) F-13


      14:30
    • 13:00

      Arboga Södra IF (hemma) F-09


      15:00
    • 13:30

      Västerås IK F10 Svart (borta) F-10


      15:30
    • 14:30

      Irsta IF vit (borta) F15


      15:30
    • 15:30

      Gideonsbergs IF F14 Vit (hemma) F-14


      17:30
    • 16:00

      Västanfors IF FK F12 Vit (hemma) F-13


      17:30
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:30

      Domarutbildning F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Bollfia F-12


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel F16 F-16


      13:00
    • 10:00

      Bortamatch - Skiljebo F-11


      12:00
    • 11:00

      Kungsör BK F 14/15 (borta) F-14


      13:00
    • 13:30

      Tillberga IK Fotboll F12 (hemma) F-12


      15:30
    • 14:00

      Skiljebo SK F 10 Gul (hemma) F-10


      16:00
    • 15:30

      Kungsör BK f-11/12/13 Svart (hemma) F-12


      17:30
    • 16:00

      Irsta IF F13 Grön (hemma) F-13


      17:30
  • 26Sön
    • 11:30

      Skiljebo SK F12 (borta) F-13


      13:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF F11/F12 (borta) F-12


      15:00
    • 13:00

      Gideonsbergs IF vit (borta) F15


      14:30
    • 13:00

      Lillkyrka IF (borta) F-09


      15:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 28Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Forsby FF


      21:00
  • 30Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 31Fre
    • 18:00

      EM kval Irland - Sverige F-10


      19:00