Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forsby FF

Följ

Forsby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2023

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
    • 16:30

      Fotografering Dam


      17:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Åkra FC F10/11 (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-11


      15:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Arboga Södra IF F12-13 Svart (hemma) F-12


      16:00
    • 14:00

      Bollfior F-09


      16:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Västanfors IF FK F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Surahammars FK F12/13 Vit (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Kungsör BK F 14/15 (borta) F-14


      13:00
  • 5Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
  • 6Tis
    • 11:00

      Tortuna SK F12/13 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      Finalen svenska cupen F-09


      19:00
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 19:00

      Skiljebo SK F13 Svart (borta) F-13


      21:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Arboga Södra IF Dam (hemma) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 00:00

      Sörstafors-Kolbäck FK F12-14 F-14 (borta) F-14


      02:00
    • 10:00

      Västerås IK F10 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F 12 Gult (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-09


      13:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Poolspel F15


      13:00
    • 11:00

      Norrby SK F13/14 (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Somaliska FF (hemma) Herr


      14:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) Dam


      16:00
    • 15:00

      Skiljebo SK F14 Svart (borta) F-14


      17:00
  • 12Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 16Fre
    • 12:00

      Falu sommar cup F-10


      00:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Falu sommar cup F-10

    • 14:00

      Västerås SK FK (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Skultuna IS F12 (hemma) F-12


      16:00
    • 14:00

      Bollfior F-09


      16:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Falu sommar cup F-10


      18:00
    • 00:00

      IFK Västerås FK F14U (borta) F-09


      02:00
    • 13:00

      Västanfors IF FK U (borta) U-laget


      15:00
    • 15:00

      Dingtuna GIF (borta) Herr


      17:00
  • 19Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning U-laget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Romfartuna GIF F-10 (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF Blå (hemma) F-09


      12:00
    • 16:00

      IFK Hallsberg (borta) Dam


      18:00
  • 26Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Skiljebo SK Dam (hemma) U-laget


      21:00
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-17


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning F-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 30Fre